ماکارونی رشته ای
پنج شنبه , ۳۰ دی ۱۴۰۰
خانه / انواع ماکارونی / بازار فروش انواع ماکارونی رشته ای فله ای

بازار فروش انواع ماکارونی رشته ای فله ای

فروش انواع ماکارونی رشته ای فله ای در بازار ایران در حال حاضر امکان پذیر می باشد. خرید و فروش ماکارونی به صورت فله ای، معایب و مزایای خاص خود را دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

فروش ماکارونی رشته ای فله ای

ماکارونی رشته ای فله ای چیست

همان طور که می دانید ماکارونی های رشته ای یا اسپاگتی اغلب در بسته بندی های ۵۰۰ گرمی و ۷۰۰ گرمی در بازار موجود می باشند اما برای مصرف رستوران ها امکان عرضه ماکارونی به صورت فله ای نیز وجود دارد. ارائه ماکارونی رشته ای به صورت فله برای خریدهای ۱۰ تن به بالا امکان پذیر بوده و معمولا در کیسه های ۲۵ کیلویی به متقاضیان ماکارونی فله ای عرضه می گردد.

نحوه خرید ماکارونی رشته ای فله ای

معایب و مزایای فروش ماکارونی رشته ای به صورت فله ای

استفاده از ماکارونی های رشته ای بسته بندی از لحاظ بهداشتی در مقایسه با ماکارونی رشته ای فله ای مناسب تر می باشد و بر این اساس استفاده از ماکارونی های رشته ای در بسته بندی های کوچک تر توصیه می گردد.

انواع اسپاگتی فله ای در بازار

اما مزیت ماکارونی های رشته ای، قیمت پایین تر آن ها برای خریدار می باشد و به همین دلیل در مواردی که ماکارونی در حجم های بالا استفاده می شود مانند رستوران ها، خریداران ترجیح می دهند که ماکارونی را به صورت فله ای خریداری کنند تا از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

مزایای فروش ماکارونی به صورت فله ای

بازار فروش ماکارونی فله ای

امروزه خرید و فروش ماکارونی به صورت فله نیز در کشور انجام می شود و انواع ماکارونی های رشته ای و فرمی به صورت فله ای و با قیمت پایین تر به فروش می رسند. فروش ماکارونی به صورت فله معمولا برای خریدهای بیش از ۱۰ تن امکان پذیر است.

تولید و عرضه ماکارونی به صورت فله ای

فروش ماکارونی رشته ای به صورت فله ای

در راستای جلب رضایت تمامی مششتریان، این شرکت در حال حاضر امکان فروش انواع ماکارونی به صورت فله ای را ایجاد کرده است تا آن دسته از مشتریانی که به دنبال خرید عمده ماکارونی فله ای هستند، به آسانی محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید. چنانچه شما نیز قصد خرید ماکارونی های رشته ای و فرمی به صورت فله و در حجم بالا را دارید می توانید همین با ما تماس گرفته و ماکارونی های مورد نیاز خود را با ارزان ترین قیمت خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190496375
پست الکترونیکی: macaronico.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کنندگان ماکارونی رشته ای فله ایرانی

ماکارونی رشته ای فله، امکان داد و ستد خرده فروشان کوچک را در امر خرید محصولات ماکارونی رشته ای بیشتر می کند. خرده فروشان با خرید این سبک از محصولات ماکارونی می