ماکارونی رشته ای
پنج شنبه , ۳۰ دی ۱۴۰۰
خانه / انواع ماکارونی / فروش عمده انواع ماکارونی رشته ای اسپاگتی مک

فروش عمده انواع ماکارونی رشته ای اسپاگتی مک

انواع ماکارونی رشته ای مک توسط گروه تولیدی مواد غذایی خوشنام با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و تکونولوژی روز جهان تولید می گردند. انواع اسپاگتی مک به صورت عمده و با قیمت مناسب به فروش رسیده و در بازارهای داخلی و حتی صادرات عرضه می شوند.

فروش ماکارونی رشته ای مک

انواع ماکارونی رشته ای مک

ماکارونی های رشته ای یا اسپاگتی مک در مدل های متنوع و با بسته بندی های ۳۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰، ۷۰۰، ۹۰۰ و ۱۰۰۰ گرمی به بازار ارائه می گردند. همچنین قطر رشته های اسپاگتی نیز دارای انواع ۱٫۲، ۱٫۴ و ۱٫۷ میلی متر می باشد. بنابراین انواع اسپاگتی های مک ماکارون عبارتند از:

  • اسپاگتی ۱٫۲ مک
  • ماکارونی رشته ای ۱٫۴ مک
  • اسپاگتی ۱٫۷ مک

سایر انواع ماکارونی رشته ای مک شامل ماکارونی لینگوئینی و ماکارونی بوگاتینی می شوند که دارای طعم و ظاهر منحصر به فرد خود بوده و مشتریان خاص خود را دارند.

انواع اسپاگتی مک

ارزش غذایی ماکارونی رشته ای مک

همان طور که می دانید ماکارونی یک غذای مفید و مغذی برای بدن بوده و در عین حال هضم آن نیز آسان می باشد. ارزش غذایی ماکارونی عمدتا به خاطر حجم بالای کربوهیدرات و پروتئین در آن می باشد.
ماکارونی های رشته ای مک دارای ۳۵۰ کیلوکالری انرژی در هر ۱۰۰ گرم هستند. همچنین هر ۱۰۰ گرم از اسپاگتی های مک شامل ۱۰ الی ۱۲ گرم پروتئین، ۷۵ گرم کربوهیدرات و ۱٫۱ گرم چربی می باشند.

مزایای خرید ماکارونی رشته ای مک

صادرات ماکارونی های رشته ای مک

علاوه بر این که ماکارونی های رشته ای مک مورد استقبال مصرف کنندگان ایرانی قرار گرفته اند، این ماکارونی ها دارای بازار صادرات مناسبی میز هستند و امروزه حجم بالایی از ماکارونی های برند مک به نقاط مخنلف جهان از جمله کشورهای امارات، عمان، کویت، قطر، عراق، عربستان، افغانستان، تاجیکستان، ترکمنستان، مالزی، نیجر و آفریقای جنوبی صادر می گردند.

نحوه خرید ماکارونی رشته ای و اسپاگتی مک

فروش عمده ماکارونی رشته ای مک

انواع ماکارونی رشته ای مک توسط مراکز پخش و توزیع عمده ماکارونی و دفاتر فروش ماکارونی در شهرهای مختلف به فروش می رسند. جهت خرید ماکارونی مک به صورت عمده می توان به فروشگاه های فروش عمده مواد غذایی مراجعه کرده و یا با استفاده از اینترنت با فروشندگان عمده ماکارونی و اسپاگتی ارتباط گرفته و محصولات مورد نظر خود را خریداری نمود.

فروش عمده انواع ماکارونی رشته ای مک

فروش انواع اسپاگتی مک به قیمت عمده

انواع ماکارونی های رشته ای و اسپاگتی مک و همچنین ماکارونی های فرمی مک با قیمت کارخانه توسط شرکت ما به فروش رسیده و به منظور سهولت خریداران ماکارونی در سراسر کشور توزیع می گردند. جهت خرید انواع ماکارونی رشته ای به صورت عمده می توانید با ما تماس گرفته و ماکارونی ها را با ارزان ترین قیمت موجود در بازار خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190496375
پست الکترونیکی: macaronico.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کنندگان ماکارونی رشته ای فله ایرانی

ماکارونی رشته ای فله، امکان داد و ستد خرده فروشان کوچک را در امر خرید محصولات ماکارونی رشته ای بیشتر می کند. خرده فروشان با خرید این سبک از محصولات ماکارونی می