ماکارونی رشته ای
پنج شنبه , ۳۰ دی ۱۴۰۰
خانه / ماکارونی رشته ای / صادرات ماکارونی رشته ای ۴۰۰ گرمی به سوریه

صادرات ماکارونی رشته ای ۴۰۰ گرمی به سوریه

صادرات ماکارونی رشته ای ۴۰۰ گرمی به سوریه در حجم های بالا انجام می شود. همان طور که می دانید معمولا ماکارونی اسپاگتی ۴۰۰ گرمی درشت با قطرهای ۱٫۸ و ۲٫۰ میلی متر و با ارزان ترین قیمت از کشور ایران قابل تامین بوده و به کشور سوریه ارسال می شود.

صادرات ماکارونی به سوریه

ماکارونی به عنوان یک غذای ارزان قیمت و با ارزش غذایی بالا، طرفداران بسیاری در کشورهای مختلف جهان دارد.
با بررسی میزان صادرات ماکارونی از ایران به سوریه متوجه می شویم که امروزه مقدار قابل توجهی ماکارونی رشته ای به این کشور ارسال می شود.

مناسب ترین نوع اسپاگتی برای صادرات به این کشور در بسته بندی های ۴۰۰ گرمی و با قطرهای درشت می باشد و مردم این کشور معمولا ماکارونی رشته ای ۴۰۰ گرمی کلفت با قطرهای ۱٫۷، ۱٫۸ و ۲٫۰ میلی متر را خریداری می کنند.
همچنین بسته های ماکارونی عمدتا در کارتن های ۸ کیلویی یا ۱۰ کیلویی قرار می گیرند که در هر کارتن ۲۰ یا ۲۵ بسته اسپاگتی وجود دارد. و سپس بارگیری می شوند. همان طور که می دانید برای ارسال بار از ایران به سوریه، یا از کشور عراق ترانزیت می شوند و یا از مرز بازرگان و کشور ترکیه ارسال می گردند.

فروش عمده ماکارونی صادراتی

ماکارونی های مناسب برای صادرات دارای تاریخ میلادی و توضیحات مندرج بر روی بسته بندی به زبان کشور مقصد یا انگلیسی هستند و همچنین باید کارخانه تولیدکننده ماکارونی اسپاگتی صادراتی، مجوزهای لازم برای صادرات را داشته باشد.

مشتریان صادراتی یا به دنبال خرید درجه یک و با کیفیت بوده و یا قصد خرید ماکارونی ارزان قیمت را دارند. طبیعی است که قیمت و کیفیت هر محصول با هم رابطه مستقیم داشته و با افزایش کیفیت کالا، قیمت آن نیز افزایش می یابد.
حجم معاملات صادراتی در مقایسه با داخلی معمولا بالا بوده و در هر پارت چندین کانتینر یا تریلی ترانزیتی از ماکارانی ها که معمولا دارای ظرفیت ۲۵ تن هستند به کشور مقصد فرستاده می شود.

قیمت ماکارونی های صادراتی معمولا براساس هر کیلوگرم اعلام می شود و با تقسیم این قیمت به وزن مورد نظر بسته بندی ها، قیمت واحد ماکارونی ها برای صادرات مشخص می گردد.

قیمت عرضه ماکارونی اسپاگتی

یکی از پارامترهای مهم در فروش محصول قیمت آن می باشد. قیمت تمام شده ماکارونی پس از محاسبه هزینه های لازم برای تولید و بسته بندی مشخص می گردد و به این قیمت، قیمت درب کارخانه گفته می شود اما در اکثر موارد خریدار ماکارونی صادراتی، قیمت ماکارونی برای تحویل در مرز را می خواهد که شامل هزینه های ترخیص، اظهار و غیره نیز می گردد.

امروزه قیمت تمام شده ماکارونی در ایران در مقایسه با سایر کشورهای مناسب تر بوده و بسیاری از کشورهای همسایه نظیر عراق، افغانستان، پاکستان، گرجستان، تاجیکستان، ترکمنستان، کویت، عمان، امارات، سوریه و لبنان و غیره مقداری از ماکارونی مورد نیاز خود را از شرکت های تولید ماکارونی در ایران تهیه می کنند.
در برخی موارد این خریداران به دنبال خرید ماکارونی رشته ای ایرانی با ارزان ترین قیمت ممکن هستند.

خرید عمده ماکارونی رشته ای ۴۰۰ گرمی

ماکارونی رشته ای اسپاگتی یا ماکارونی میله ای در وزن های مختلف بسته بندی می شوند و اسپاگتی ۴۰۰ گرمی فقط در بعضی از کشورها مورد استفاده قرار می گیرد. سایر انواع ماکارونی رشته ای در وزن های ۵۰۰ و ۷۰۰ گرمی و یا حتی ۲۰۰ گرمی موجود می باشند.
نوع بسته بندی زیبا و شکل ظاهری مناسب ماکارونی در افزایش فروش تاثیرگذار می باشد چرا که اکثر خریداران به دنبال ماکارونی خوش رنگ و طلایی هستند، البته باید به مواد مورد استفاده در تهیه ماکارونی و جنس سلفون و کارتن های ماکارونی نیز توجه کرد.

به منظور استعلام قیمت ماکارونی صادراتی و خرید ماکارونی با قیمت و کیفیت مناسب برای ارسال به کشورهای مختلف می توانید با تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190496375
پست الکترونیکی: macaronico.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کنندگان ماکارونی رشته ای فله ایرانی

ماکارونی رشته ای فله، امکان داد و ستد خرده فروشان کوچک را در امر خرید محصولات ماکارونی رشته ای بیشتر می کند. خرده فروشان با خرید این سبک از محصولات ماکارونی می